Vouchery

NEJLEPŠÍ DÁREK POD STROMEČEK NEBO K NAROZENINÁM

Nevíte, co darovat Vašim milým na Vánoce? Možná si Vaši blízcí potrpí na praktické dárky jako nový nerez dřez do kuchyně nebo brzdové destičky na Oktávku. Jsme si však jisti, že byste je potěšili zážitkem se CITY WAKE.

Nemáte ještě dárek pro ségru k narozkám? Tatínek bude mít svátek a flašku mu dávat nechcete? Darujte voucher na vodní lyžování, wakeboarding nebo paddleboarding.

Ať k Vánocům, narozeninám, svátku, výročí, nebo prostě jen tak, protože někoho máte rádi, zážitek u vody vždy potěší. A je to tak jednoduché! Napište nám email a my Vám obratem zašleme informace k platbě a voucher na jméno obdarovaného. Prosím nezapomeňte při vyplňování platebního příkazu zadat jméno obdarovaného do kolonky poznámky. Voucher Vám zašleme v PDF a Vy si ho vytisknete.

PLATNOST VOUCHERŮ

Voucher vystavený během letní sezony platí celou sezonu. Voucher vystavený na Vánoce platí následující letní sezonu.

CENY VOUCHERŮ

Naše ceny se odvíjejí od teploty, kterou dopředu odhadnout nemůžeme. Proto jsou ceny voucherů stanoveny na tři sta korun za hodinu za vodní lyžování a wakeboarding a sto korun na osobu za paddleboarding. Obdarovaný má možnost vybrat si aktivitu sám. Obsluha CITY WAKE nemůže vracet peníze. Pokud se obdarovaný prokáže například voucherem na tisíc korun, tak může jezdit dvě hodiny na vleku a může si půjčit paddleboard na čtyři hodiny.