Kontakt

BRNO

Lokace vleku v Brně je na Priglu v Rakovecké zátoce u restaurace Rybářská bašta. Adresa do navigace je Rakovecká 34, Brno, 635 00.  K vleku se dostanete autem, když pojedete z Bystrce směrem na Veverskou Bítýšku.  Ihned za autobusovou zastávkou Rakovec odbočíte doprava.  Je zde točna autobusu a zdarma parking.  Pokud jedete na kole, tak můžete využít cyklostezku od Přístaviště kolem vody.  Jestli se na Prigl vydáte šalinou, tak vystupte na zastávce Přístaviště a běžte pěšky kolem vody.  Pokud máte helikoptéru, tak můžete zaparkovat na velkém trávníku mezi cestou a zátokou.  A propo, kdo opravdu přiletí na vlek helikoptérou, dostane jízdu ZDARMA!

city-wake-brno-mapa

Rezervaci vleku v Brně můžete provést telefonicky. Pokud máte nějaké dotazy, tak si napřed přečtěte pozorně naše stránky a možná žádné dotazy nebudete mít.

Jestli chcete jezdit v červenci nebo v srpnu během odpoledne a za pěkného počasí, tak nemusíte volat dopředu a můžete to risknout a zastavit se u nás. Pokud je hezky, tak je šance, že Vás povozíme. Ale pokud je špatné počasí, nebo chcete jezdit v dopoledních hodinách, nebo chcete jezdit mimo prázdniny, tak si raději zavolejte dopředu. Obecně řečeno, když jsou nižší teploty, tak nejsme na vleku celý den, to je jistě pochopitelné. Když je pěkné počasí a je po obědě, tak je velká pravděpodobnost, že na vleku je obsluha a nemusíte volat dopředu. Pokud není hezky, můžete pro jistotu zatelefonovat na číslo +420 739 825 987. Telefon zvedne Hana Robinson, o rok a půl mladší, podstatně krásnější, milejší a sympatičtější dvojče majitele CITY WAKE, Pavla Trčaly.

Pokud Vás bude více, tak Hana zorganizuje, že obsluha přijedeme na vlek specielně kvůli Vám, tedy pokud nechcete jezdit uprostřed noci.  

Pokud chcete na vleku jezdit, musíte vytvořit rezervaci i online.  Nejprve musíte zavolat a domluvit si termín. Následně musí z organizačních důvodů každý účastník vyplnit vlastní rezervaci, čímž souhlasí s pravidly vleku.

Pokud máte nějaký dotaz a nemůžete telefonovat, protože nechcete, aby Vaši kolegové v práci slyšeli, jak si plánujete volnočasové aktivity během pracovní doby, tak napište email na adresu:  hana.robinson@citysports.cz

V případě, že nechcete ani volat ani psát email ani rezervovat místo na webu, tak se prostě dostavte na vlek a my Vás svezeme. Ano, je to tak jednoduché!  Avšak nemůžeme Vám garantovat, že bude místo. Jestli už jste na vleku a nikdo není rezervován, tak Vás samozřejmě svezeme!  Celou tuto organizaci děláme proto, abyste nestáli ve frontě.  Protože fronty nemá rád nikdo, až tedy na nostalgické vzpomínače na dobu dávno minulou, kdy jsme ve frontě stáli všichni a na všechno.

PRAHA

Lokace plánovaného vleku v Praze je na údolní nádrži Džbán. V roce 2015 nám vlek na Džbánu povolil odbor životního prostředí Magistrátu Hlavního města Prahy. Ale v zápětí nám vlek druhý uřad zakázal, protože by prý lana vleku esteticky rušila pohled na krajinu. Překvapivě byl v roce 2016 postaven přesně na stejném místě vlek jiné firmy. Bez stavebního povolení. Nejmenovaná firma vlek provozovala bez povolení. Následně vlek musela odstranit, ale doposud nedostala žádný sankční postih. V roce 2017 tato firma dostala povolení a najednou lana vleku neruší pohled do krajiny. Je to podraz jako Praha.

DALŠÍ LOKACE

Už nikdy nebudeme zveřejňovat další lokace vleků, kde plánujeme výstavbu, aby se nám nestalo to stejné, co v Praze.  Jedna nejmenovaná konkurenční firma totiž bedlivě sleduje naše snahy.  Když se někde snažíme postavit vlek, tak nám vehementně škodí v rámci schvalovacího procesu a nebo nás přímo zablokuje a vlek si v dané lokaci postaví sama na černo bez povolení.  Zázrakem nebo dobře cílenou „bonboniérou“ na správné úředníky či politiky jí to vždy projde.

Provozovatelem všech vleků CITY WAKE je firma CITY SPORTS s.r.o.

Firma:  CITY SPORTS s.r.o.
Sídlo firmy:  Veveří 17, Brno, 602 00
IČO:  293 03 788