Služby

VODNÍ LYŽOVÁNÍ A WAKEBOARDING

V současné době je v plném provozu vlek v Brně na Priglu.  Postupně přidáváme vleky na dalších vodních plochách.  Ceny pro vodní lyžování a wakeboarding a další služby jsou spravedlivě stejné na všech našich vlecích.  Ceny za jízdné na vleku se odvíjejí od teploty vzduchu a naleznete je v rubrice Ceník.

PADDLEBOARDING

Půjčení paddleboardu a pádla: 100 Kč/h

PŘILBY A VESTY

Všichni uživatelé vleku obdrží ZDARMA k výpujčení záchrannou vestu a přilbu po předložení občanského průkazu.

VODNÍ LYŽE A WAKEBOARDY

Půjčení wakeboardu pro začátečníky: ZDARMA
Půjčení wakeboardu pro pokročilé: 100 Kč/h
Půjčení vodních lyží: ZDARMA
Půjčení skimboardu: 100 Kč/hod

ELEKTRICKÉ SKATEBOARDY

Půjčení elektrického longboardu: 100 Kč/h

Všichni uživatelé musejí při půjčení veškerého sportovního vybavení předložit občanský průkaz. V případě, že dojde k poškození nebo ztrátě sportovního vybavení, uživatel je povinnen koupit stejný produkt, nebo zaplatit tento produkt v plné hodnotě.

INSTRUKTOR

Všichni uživatelé vleku budou poučeni obsluhou vleku. Instrukce budou předány ohledně wakeboardingu i vodního lyžování a to jak pro začátečníky, tak pro pokročilé jezdce.

PŘIJÍMÁME MULTISPORT KARTY

Pokud si Vás v hokně předcházejí a cpou Vám různé výhody jako stravenky, možnost nosit papuče v pracovní době, nebo Vám dávají k dispozici karty MultiSport, tak vězte, že je můžete využít i v našich areálech. MultiSport limituje využití karty částkou 100 Kč denně, takže si u nás můžete půjčit paddleboard, elektrický skateboard, nebo wakeboard pro pokročilé. Jestli chcete využít kartu pro vodní lyžování nebo wakeboarding, tak dostanete desetiminutovou ukázkovou jízdu zdarma, nebo si můžete doplatit celou hodinu dle ceníku.