Tým

pavel-trcala-wakeboardPavel Trčala 
Majitel CITY WAKE

Pavel Trčala se narodil v Československu, když tato země ještě ležela za železnou oponou. Jako teenager našel nový domov v Americe, kde chodil na střední a vysokou školu ve Wisconsinu. V postgraduálním studiu ekonomie pokračoval na Americké Univerzitě ve Washingtonu. Pavel pracoval pro Světovou banku ve Washingtonu, a také v Africe. V roce 2005 se Pavel stal nejmladším českým horolezcem v historii na vrcholu Mount Everestu. Jako jediný Čechoslovák, Pavel také lyžoval na Everestu a prokázal tak svou schopnost uspět v extrémních prostředích.

Již od střední školy Pavel závodil ve wakeboardingu a po výstupu na Everest se Pavel aktivně věnoval závodní činnosti v kitesurfingu v mořích a oceánech od Austrálie po Karibik. V posledních letech podporuje vodní lyžování a wakeboarding v rámci zájezdů jeho firmy CITY SKI, která je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v České republice a to jak v zimě, tak v létě.  Pavel je také každý rok oficiálním vlajkonošem před ohňostroji na Brněnské přehradě.  Vlek ve svém rodném městě Brně se snaží postavit již od roku 2009 a v roce 2015 konečně dostal povolení a v roce 2016 vlek instaloval.

Pro zahraniční televizi o vodních sportech připravuje Pavel cestovatelský seriál.  Při hledání větru a vln Pavel navštívil více než sto zemí světa.  Více na:  www.travelwithpavel.net


hana-robinson-wakeboard Hana Robinson
Instruktorka

Zpěvačka, skladatelka a host televizních pořadů, Hana přijímá roli vedoucí zázemí vleku v Brně jako sourozeneckou výpomoc. Hana je totiž o rok a půl mladší a podstatně krásnější, milejší a sympatičtější dvojče majitele CITY WAKE Pavla Trčaly. Jako umělkyně disponuje vysoce vyvinutou trpělivostí a dokáže se laskavě věnovat všem účastníkům a to i v angličtině. Hudbu Hany Robinson můžete slyšet v rádiu nebo na: www.hanarobinson.cz


Zdeněk Trojan

Instruktor a fotograf

Zdeněk je absolventem Střední průmyslové školy v Třebíči a má talent jak na vodní sporty tak na foto a video dokumentaci. V zimě se věnuje snowboardingu a v létě ho baví wakeboarding. Zdeněk má také výbornou trpělivost s naprostými začátečníky a pod jeho dozorem se na vleku naučíte jezdit i Vy. A když budete mít zájem, tak Vám Zdeněk natočí i video z Vaší návštěvy.


Lukas_mLukáš Lacina
Instruktor a fotograf

Lukáš je sportovcem v každém ročním období, ať už na horách, ve městě či oceánu. V zimě to je freestyle snowboarding, v létě mu zase učarovalo surfování. Pokud zrovna není prašan nebo vlny, tráví čas posilováním a skateboardingem. Taky rád natáčí videa a jeho kameramanské a střihačské dovednosti můžete vidět i v našich videích aktivit.


zdenka-priputenovaZdeňka Priputenová
Instruktorka

Vystudovala Technickou univerzitu v Liberci a svou zálibu v matematice nyní uplatňuje jako učitelka na gymnáziu.  V rámci CITY WAKE má na starosti zázemí vleku v Brně.  V zimním období ji potkáte jako instruktorku na zájezdech CITY SKI z Brna.


gabriela-skodovaGabriela Škodová
Instruktorka

Gabriela miluje vodu ve všech jejich skupenstvích. Zejména rozpuštěnou v bazénu, rozpuštěnou a přisolenou v moři a samozřejmě tu, která sněží.  V roce 2016 se stala finalistkou soutěže s ČT Sport na vrchol.  Další její láskou jsou koně.  Gabrielu potkáte na zájezdech CITY SKI a také na vleku CITY WAKE v Brně.  Gábina je také masérkou, což se Vám bude hodit.