Ceny

PODÍVEJTE SE NA VIDEO POPISUJÍCÍ NÁŠ ORIGINÁLNÍ CENÍK:

VODNÍ LYŽOVÁNÍ A WAKEBOARDING
Ceník je stejný na všech vlecích CITY WAKE v rámci ČR.  V současné době je plném provozu náš vlek v Brně na Priglu a postupně přidáváme další vleky. Ceník máme originální a nabízíme výrazně nižší ceny než konkurence. Ostatní vleky v Jihomoravském kraji účtují hodinové jízdné 350 Kč v týdnu a 390 Kč o víkendu. Oproti konkurenci nemusejí naši návštěvníci platit za vstup do areálu a za příjezd autem. Náš vlek je veřejně přístupný a dostupný MHD.

Abychom motivovali jezdce k návštěvě i při nepříznivém počasí, je naše cena jízdného přímo úměrná teplotě vzduchu. Při krásném počasí a teplotě 35 stupňů bude cena jízdného 350 korun za hodinu, tedy jako v týdnu u konkurence. Avšak pokud bude venkovní teplota dvacet pět stupňů, bude cena jízdného dvě stě padesát korun. Pokud bude například na podzim venkovní teplota pouze deset stupňů, bude cena jízdného pouze sto korun na hodinu. V případě, že se nějaký otužilec odváží jezdit například při teplotě minus dva stupně, zaplatíme mu dvacet korun na hodinu. V minus čtyřech stupních bude provoz vleku ukončen, protože při této teplotě přehrada holt většinou zamrzne.

Existuje samozřejmě i možnost jezdit po sněhu, ale to bychom ho museli vyrobit, protože tolik přírodního sněhu v Brně nebývá. Pro jízdu na sněhu bychom připravili jiný ceník, protože vyrobit sníh je setsakramentsky drahé. Jistě chápete, že bychom v takovém případě nemohli jezdcům ještě platit.

CELÝ DEN ZA CENU DVOU HODIN

Pravidelně vypisujeme akce abychom Vás extra motivovali. Když zaplatíte jízdné na dvě hodiny, tak můžete jezdit zbytek dne zdarma. Přidejte si CITY WAKE Brno na FB a sledujte, kdy se tyto akce konají. Zaplatíte dvě hodiny a zdarma jízdy můžete využít kdykoli během dne až do tmy v časech, kdy vlek není plně rezervován čtyřmi jezdci na hodinu. Zdarma jízdy můžete tedy využít, když je volná hodina, nebo když jsou na vleku rezervovaní jen dva nebo tři jezdci.

Ceny půjčení vybavení:

Půjčení paddleboardu a pádla: 100 Kč/h

PŘILBY A VESTY

Všichni uživatelé vleku obdrží ZDARMA k výpujčení záchrannou vestu a přilbu po předložení občanského průkazu.

VODNÍ LYŽE A WAKEBOARDY

Půjčení wakeboardu pro začátečníky: ZDARMA
Půjčení wakeboardu pro pokročilé: 100 Kč/h
Půjčení vodních lyží: ZDARMA
Půjčení skimboardu: 100 Kč/hod

POUČENÍ UŽIVATELŮ

Všichni uživatelé vleku budou poučeni obsluhou vleku. Instrukce budou předány ohledně wakeboardingu i vodního lyžování a to jak pro začátečníky, tak pro pokročilé jezdce.

Všichni uživatelé musejí před jízdou a zapůjčením vybavení předložit občanský průkaz a podepsat přihlašovací formulář.  Rezervací a jízdou na vleku všichni účastníci souhlasí s pravidly a s provozním řádem vleku CITY WAKE Brno.