Informace

KLOUZÁNÍ PO VODĚ JE NÁVYKOVÉ

Kdo jednou vyzkouší klouzání po vodě, ten bude chtít jezdit pořád, a proto přinášíme tento sport k Vám.

1

 

RADOST Z POHYBU NA VODĚ PŘÍMO VE MĚSTĚ

Pokud se chcete naučit jezdit na vodních lyžích nebo na wakeboardu, nemusíte jezdit daleko, ale můžete zažít adrenalin z klouzání po vodní hladine přímo ve Vašem městě. Stavíme vleky přímo v blízkosti našich jezdců.

2

 

MALÝ VLEK PRO ZAČÁTEČNÍKY

Malý přenosný vlek je vhodný pro výuku, protože může přizpůsobovat rychlost jízdy. Výhodou těchto vleků je jejich mobilita a snadná instalace.

3

 

ZÁBAVA I PRO POKROČILÉ

Malý vlek je kopec zábavy i pro zkušené jezdce. Díky zvýšenému lanu mohou skákat nebo trénovat freestyle na překážkách.

4

 

INICIÁTOR PROJEKTU

Majitel CITY WAKE, součásti firmy CITY SPORTS s.r.o. je brněnský lyžař, surfař a podnikatel Pavel Trčala. Jako nadšený wakeboardista je Pavel každoročně také wakeboardovým vlajkonošem před ohňostroji na hladině Brněnské přehrady.

5

 

PAVEL TRČALA JR.

Pavel Trčala se narodil v Československu, když tato země ještě ležela za železnou oponou. Jako teenager našel nový domov v Americe, kde chodil na střední a vysokou školu ve Wisconsinu. V postgraduálním studiu ekonomie pokračoval na Americké Univerzitě ve Washingtonu. Pavel pracoval pro Světovou banku ve Washingtonu, a také v Africe. V roce 2005 se Pavel stal nejmladším českým horolezcem v historii na vrcholu Mount Everestu. Jako jediný Čechoslovák, Pavel také lyžoval na Everestu a prokázal tak svou schopnost uspět v extrémních prostředích.

Již od střední školy Pavel závodil ve wakeboardingu a po výstupu na Everest se Pavel aktivně věnoval závodní činnosti v kitesurfingu v mořích a oceánech od Austrálie po Karibik. V posledních letech podporuje vodní lyžování a wakeboarding v rámci zájezdů jeho firmy CITY SKI, která je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v České republice a to jak v zimě, tak v létě.

 

KONTAKT

Firma: CITY SPORTS s.r.o.
Adresa: Veveří 17, Brno
Majitel: Pavel Trčala
Email: pavel@trcala.com
Phone: +420 737 449 818