Rezervace

POZOR!  Vlek v Brně funguje v plném provozu dle platného ceníku, ale obsluha není na vleku celý den. Vlek a půjčovna jsou v provozu dle následujícího harmonogramu:

Duben, květen:

Dle zájmu jezdců

Červen, červenec, srpen:

Dopoledne dle zájmu jezdců, odpoledne vždy při pěkném počasí

Září, říjen:

Dle zájmu jezdců

Našim empirickým výzkumem jsme došli k závěru, že lidé chtějí jezdit na vodních lyžích a na wakeboardech zejména pokud je pěkné počasí. Jinými slovy, od června do srpna nemusíte volat dopředu, pokud chcete jezdit v odpoledních hodinách. Vyjímkou jsou pouze deštivé dny nebo nesezónně chladné dny. Jistě chápete, že když padají trakaře, tak by bylo absurdní, aby na vleku někdo seděl a čekal, až přijde nadšenec, který chce jezdit v dešti. Jestliže chcete jezdit dopoledne, prosím zatelefonujte, než si vytvoříte rezervaci.

V dubnu a v květnu a taky v září a v říjnu jsou nižší teploty, a tak jsme na vleku jen podle zájmu jezdců.

Tedy, pokud je mimo hlavní sezonu, pokud není hezky, nebo pokud chcete jezdit dopoledne, prosím, pro jistotu zatelefonujte na číslo 737 449 818. Pokud Vás bude více, tak přijedeme na vlek specielně kvůli Vám. Když budete alespoň dva, tak se budeme snažit přijet na vlek ve Vámi vybraném čase, abyste si mohli zajezdit.

Svou rezervací souhlasíte s pravidly a provozním řádem vleku.  Všichni jezdci se na vleku i v okolí vleku pohybují na vlastní nebezpečí.  Rezervace, kterou vytvoříte, platí pouze pro jednoho jezdce.  Kvůli odpovědnosti musí každý jezdec vytvořit vlastní rezervaci.  Pokud vytváříte rezervaci například pro přítele, který bude jezdit ve stejném čase s Vámi, musíte uvést jeho jméno a jeho vlastní email.  Není možné vytvořit dvě rezervace na jeden email.  Na určitou hodinu na vleku je možné rezervovat maximálně čtyři jezdce.   Je to proto, abyste si opravdu zajezdili a nestáli ve frontě. V případě, že jsou na danou hodinu rezervováni čtyři jezdci, není možné rezervovat další. Děti do patnácti let musejí přijít v doprovodu dospělé osoby. Mládež do osmnácti let musí přinést potvrzení od rodičů, ve kterém souhlasí s jízdou na vlastní nebezpečí. 

SKUPINOVÉ REZERVACE

Pokud si chcete vlek zarezervovat privátně pro skupinu více osob, prosím rezervujte čtyři osoby. Při rezervaci čtyř osob je povoleno, aby na vleku jezdilo i více jezdců, ale skupina platí pouze za čtyři jezdce. Při skupinových rezervacích nás také kontaktujte předem emailem nebo telefonicky.  V žádném případě není možné udělat rezervaci pro jednoho a napsat do poznámky, že bude jezdit více jezdců. Rezervační systém toto nepochopí a zablokuje pouze jedno místo. Poznámka je určena například pro rezervaci instruktora, nebo pro zvláštní péči pro hendikepované jezdce, nebo proto, abyste nám napsali, že nám fandíte.  Cena za pronájem celého vleku je stejná jako za pronájem pro čtyři osoby a odvíjí se od teploty vzduchu. Pro skupinové rezervace s platbou předem je cena stanovena fixně, jako by byla teplota třicet stupňů Celsia. Cena je tedy 300 Kč na osobu a hodinu, ať je v reálu 25 stupňů nebo 35 stupňů Celsia. Máte zájem o rezervaci pro firemní akci? Můžete si půjčit také paddleboardy a můžeme pro Vás zařídit grilování, občerstvení, nápoje a také například následný rozvoz účastníků po Brně.

PRO REZERVACE NA VLEKU V BRNĚ KLIKNĚTE NA TENTO ODKAZ:

Rezervace Brno

 

Rezervace pro Prahu nejsou aktuálně možné. Projekt našeho vleku také chystáme na údolní nádrži Džbán v Praze.  Nejprve nám jeden úřad vlek povolil, ale v zápětí se projekt zadrhl na absurdním vyjádření životního prostředí, že by lano vleku esteticky narušilo pohled na krajinu.  V této lokalitě však přes vodu vede sedm lan vysokého napětí.  Stalo se přesně to, čeho jsme se obávali.  Vlek si na přesně stejném místě postavila konkureční firma.  Že by jejich lana byla neviditelná?  My to ale nevzdáváme a naše snaha vybudovat CITY WAKE Praha pokračuje.

Připravujeme pro Vás další městské vleky CITY WAKE a již brzy bude možné vytvořit rezervaci pro tyto lokace.